جاروبرقی فانتوم

جاروبرقی فانتوم

جاروبرقی فانتوم

مدل ها و انواع جاروبرقی

جاروبرقی فانتوم مدل عصایی یا همان پراتیک جز پر فروش ترین جارو های کشورمون هست.

وقتی صحبت از نظافت می شود، اولین وسیله ای که به ذهن می رسد جاروبرقی است. تاریخچه جاروبرقی به سال 1285 برمی گردد. البته اولین جاروبرقی تولید شده طراحی متفاوتی نسبت به امروزی داشت. اگرچه مدل های جاروبرقی امروزی طراحی مدرن تری دارند، اما در واقع همه انواع جاروبرقی از گذشته تا به امروز یک هدف واحد داشته اند، تمیز کردن.

مدل های جاروبرقی با ویژگی های مختلف برای تمیز کردن فضاهای زندگی شما و پاکسازی آن از موادی مانند کثیفی و گرد و غبار موجود در محیط وجود دارد. اگر می خواهید جاروبرقی موجود خود را تعویض کنید یا یک جاروبرقی کاملاً جدید بخرید،  جاروبرقی  برای شما آماده کرده ایم. می توانید جاروبرقی مورد نیاز خود را با توجه به منطقه استفاده و استفاده خود در میان گزینه های جاروبرقی فانتوم پیدا کنید. ما جایگزین های زیادی را در انواع جاروبرقی به شما پیشنهاد می کنیم و راحت ترین تجربه تمیز کردن را برای شما فراهم می کنیم.

ده ها مدل جاروبرقی فانتوم وجود دارد، از جاروبرقی رباتی گرفته تا جاروبرقی، از جاروبرقی عمودی تا جاروبرقی با کیسه گرد و غبار. در حین نظافت، اگر شما هم به فکر راحتی خود هستید و می خواهید نظافت خود را به گونه ای انجام دهید که لذت ببرید، بیایید انواع جاروبرقی هایی را که می توانید با کیفیت فانتوم انتخاب کنید، بررسی کنیم.

ربات جاروبرقی
با پیشرفت تکنولوژی، محصولاتی که زندگی روزمره ما را آسان تر می کنند وارد زندگی ما می شوند. جاروبرقی رباتی یکی از آنهاست. به لطف جاروبرقی های روباتی که جاروبرقی هایی را که می شناسید به ابعاد متفاوتی منتقل می کنند، می توانید در زمان صرفه جویی کنید و نظافت را کاربردی تر کنید.

جاروبرقی های رباتی مانند سایر مدل های جاروبرقی برای کار به نیروی انسانی نیاز ندارند. به لطف قابلیت کار خودکار، می تواند به تنهایی کل خانه را حتی زمانی که در خانه تنها هستند تمیز کند. با قرار گرفتن زیر بسیاری از وسایل مانند زیر بغل، زیر تخت، زیر میز، زیر صندلی و تمیز کردن حتی نقاطی که به نظر می رسد دشوار است، زمان لازم برای تمیز کردن را در اختیار شما قرار می دهد.

ما همچنین می‌توانیم با برنامه‌ریزی منظم جاروبرقی ربات در روزها و زمان‌هایی که شما مشخص می‌کنید، اطمینان حاصل کنیم که محیطی که در آن هستید بیش از حد آلوده نیست. شما آزاد هستید که هر چند وقت یکبار که می خواهید از آن استفاده کنید. از آنجایی که آنها قابل شارژ و بی سیم هستند، می توانید حتی زمانی که برق وجود ندارد تمیز کنید. به منظور تمیز کردن کامل، ربات جاروبرقی محیط را نقشه برداری می کند. به این ترتیب هر مکانی که می خواهید در محیط تمیز شوید تمیز می شود و فضاهای زندگی برای شما تمیزتر می شوند. جاروبرقی های روباتی پس از اتمام شارژ به خانه خود باز می گردند تا خود را شارژ کنند. اگر چیزی که نیاز دارید تمیز کردن راحت است، می توانید یک جاروبرقی ربات فانتوم را انتخاب کنید.

جارو شارژی
جارو شارژی یکی از مدل هایی است که کاربردی بودن را در بین جاروبرقی ها ارائه می دهد. یکی از اولین ویژگی های بارز مدل جارو شارژی طراحی ارگونومیک آن است. جاروبرقی های شارژی که هم به صورت شارژی و هم بی سیم قابل استفاده هستند به لطف فیلتر هپا داخل آن گرد و غبار را روی زمین نگه می دارند. به لطف محفظه گرد و غبار، از بیرون آمدن مجدد این گرد و غبارهای به دام افتاده جلوگیری می شود. علاوه بر این، قدرت مکش را می توان به طور خودکار با توجه به تراکم گرد و غبار در محیط تمیز شده تنظیم کرد.

برای نظافت ایده آل، اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید، می توانید گزینه های جاروبرقی فانتوم را در نظر بگیرید. جاروبرقی های فانتوم نیز دارای ویژگی های زیادی هستند که به آن نیاز دارند. به عنوان مثال، با سر جارو با نور LED، می توانید به راحتی از آن در مناطق تاریک یا کم نور استفاده کنید. علاوه بر این، به لطف سنسورهای سنجش گرد و غبار، تمیز کردن را نیز آسان می کند.

جاروهای شارژی نیز به لطف دستگاه های متفاوت خود به شما در تمیز کردن مورد نیاز کمک می کنند.

جارو برقی فانتوم مدل پراتیک و اسپیدی
همانطور که از نام آن پیداست، جارو عمودی استفاده عمودی را ارائه می دهد. مدل هایی وجود دارد که می توان از آنها به صورت بی سیم استفاده کرد و همچنین مدل هایی وجود دارد که می توان از آنها به صورت سیمی استفاده کرد. علاوه بر طرح های جارویی که در سال های اخیر به آن عادت کرده ایم، جاروهای عمودی نیز مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است.

استفاده از جاروبرقی های عمودی که سعی در رفع خستگی منزل دارند نیز بسیار آسان است. جاروبرقی های عمودی با قدرت مکش بالا و حجم موتور قدرتمند یکی از محبوب ترین مدل های جاروبرقی اخیر است.

اگر قصد خرید جاروبرقی عمودی ( عصایی ) را دارید می توانید ویژگی های مدل های جاروبرقی عمودی فانتوم را بررسی کنید.

جاروبرقی با کیسه گرد و غبار
یکی از مدل های جاروبرقی که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد جاروبرقی های کیسه گرد و غبار می باشد. این مدل جاروبرقی ها گرد و غبار یا کثیفی را که در حین تمیز کردن کیسه گرد و غبار داخل آن جمع می کنند جمع آوری می کنند. در این گونه جاروبرقی ها زمانی که کیسه داخل جاروبرقی پر است یا باید از کیسه یدکی استفاده کرد و یا کیسه موجود را خالی کرد.

جاروبرقی با کیسه گرد و غبار تفاوت زیادی در مقایسه با جاروبرقی های بدون کیسه از نظر کاربرد ندارد